Wsparcie dla mediów Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Postaw nam kawę za naszą pracę - KAWA :) 

OfferCloud – Innowacja na rynku serwisów z ogłoszeniami

ReklamaBezpieczny hosting na nazwa.pl

Serwisy z ogłoszeniami cieszą się stale rosnącą popularnością – zarówno jeśli chodzi o te na skalę ogólnokrajową, jak i portale lokalne. OfferCloud to twórcy rozwiązania, które daje możliwość uruchomienia modułu ogłoszeń wydawcom portali internetowych. Wdrożenie jest możliwe na każdej stronie www i ulepszenie jej funkcjonalności w kilku prostych krokach. Startup OfferCloud pomaga właścicielom serwisów internetowych rozwijać je zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Innowacyjne rozwiązanie odpowiada między innymi na potrzeby portali informacyjnych. Oferuje darmowe ogłoszenia dla strony WWW po wcześniejszej implementacji. Co warto wiedzieć o tym produkcie?

Jak działa marketplace OfferCloud?

Internetowy marketplace działa w modeluSaaS i jest udostępniany w formie kodu HTML/JavaScript. Wymaga utworzenia jedynie zakładki typu „ogłoszenia” oraz umieszczeniu przesłanego skryptu w tym miejscu. Nie ma konieczności wprowadzania zmian w kodzie strony. Natomiast wszystkimi aspektami technicznymi zajmują się specjaliści OfferCloud. Po implementacji modułu klient może zamieszczać na swojej witrynie szereg przydatnych funkcji, takich jak:

  • darmowe ogłoszenia;
  • wiadomości między użytkownikami;
  • korzystać z rozbudowanej możliwości filtrowania ogłoszeń;
  • opcje promowania ogłoszeń;
  • przejrzyste widżety.

Odpowiednia integracja poszczególnych elementów sprawia, że współpraca między nimi przebiega bezproblemowo nawet w bardzo rozbudowanych serwisach.

Dla kogo stworzony jest marketplace OfferCloud?

Nowoczesny moduł ogłoszeń zaprojektowano przede wszystkim dla wydawców portali i osób prowadzących informacyjne serwisy lokalne Pozwala on publikować oferty konsumentów zainteresowanych danym produktem, a następnie skutecznie nimi zarządzać (np. sprzedaj lokalnie lub kupuj lokalnie).

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Moduł ogłoszeń posiada wiele rozbudowanych kategorii dlatego jest odpowiedni dla wszystkich branż. Każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie.

Jakie korzyści daje moduł ogłoszeń na stronie internetowej?

OfferCloud zapewnia umieszczenie darmowego modułu ogłoszeń na dowolnej stronie internetowej. Klient nie płaci za implementację dostępnych rozwiązań ani za ich utrzymanie, co więcej – strona na której zostanie umieszczony moduł OfferCloud może stać się dodatkowym kanałem monetyzacji. Dzieje się to wówczas, gdy użytkownicy dokonują płatnych publikacji, chociażby ogłoszeń o pracę lub promowanych ofert sprzedaży i kupna. Przejrzyste ogłoszenia za darmo przyciągają użytkowników, co umożliwia tworzenie swego rodzaju społeczności, walkę o lepsze pozycje w wyszukiwarce, a więc i generowanie dodatkowych zysków.

Co wyróżnia moduł ogłoszeń OfferCloud na rynku?

Marketplace OfferCloud to rozwiązanie, które pozwala wydawcom portali internetowych na wprowadzenie nowej funkcjonalności dla ich serwisów. Podobne systemy zwykle wymagają uiszczenia opłat za udostępnienie kodu źródłowego oraz późniejsze dbanie o warstwę techniczną. Specjaliści startupu OfferCloud gwarantują pełne wsparcie zarówno przed wdrożeniem modułu, pomoc przy wdrożeniu jak i po nim. Dodatkowo moduł/marketplace wyróżnia:

  • prosta obsługa;
  • profesjonalny design;
  • funkcjonalność;
  • decentralizacja ogłoszeń;
  • szybkość działania.

Produkt stanowi doskonałą propozycję dla firm dopiero wkraczających w biznes internetowy ze względu na czytelność. Spełnia też oczekiwania przedsiębiorstw z dużym doświadczeniem w prowadzeniu stron WWW. OfferCloud zadowoli każdego właściciela serwisu informacyjnego, niezależnie od tematyki.

Reklama Bezpieczny hosting na nazwa.pl


Dodaj komentarz