Wsparcie dla mediów Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Postaw nam kawę za naszą pracę - KAWA :) 

Współpraca

Otwórz nowe możliwości dla swojej firmy dzięki współpracy z nami. Zwiększ widoczność i dotrzyj do szerszej publiczności. Skorzystaj teraz!

Współpraca z WirtualneMedia.info

W ramach portalu WirtualneMedia.info oferujemy wiele form współpracy. Jesteśmy również otwarci na mniej standardowe (szablonowe) rozwiązania.

Jedyną zasadą jest win-win, czyli zadowolone z takiej współpracy muszą być wszystkie strony – my, jako portal, zleceniodawca, jak i nasi czytelnicy (oczywiście na tyle, na ile jest to możliwe).

Wśród dostępnych form reklamy proponujemy m.in.:

  • Reklamy wyświetlana na stronie
  • Recenzje i testy sprzętu/usług na zlecenie
  • Publikacja artykułów sponsorowanych (reklamowych/promocyjnych)
  • Linki sponsorowane w treści artykułów

Recenzje i testy sprzętu/usług na zlecenie

Jest to z pozoru zwyczajny artykuł, w którym przedstawiam wyniki naszego testu, naszą opinie o danym produkcie lub usłudze. A co za tym idzie – szczerze piszemy nie tylko o plusach, ale również o minusach. UWAGA! Piszemy zawsze zgodnie z prawdą.

Z tego też powodu nie ma tu wiele miejsca na ingerencję w ogólny wydźwięk artykułu. Oczywiście dopuszczamy zmiany po konsultacji (przed publikacją), ale tylko i wyłącznie, jeśli dotyczą one merytorycznych zagadnień, które zostały poruszone, a warto je rozwinąć/wyjaśnić. W skrajnych przypadkach, gdy ostateczny wydźwięk artykułu zostanie przez zlecającego uznany za „zdecydowanie niekorzystny” możemy odstąpić od jego publikacji, co oczywiście nie wpływa na fakt wystawienia rachunku za usługę lub brak zwrotu sprzętu. Każdy sprzęt przekazany do testów zostaje dla naszej redakcji jeśli ma większą wartość niż 100 zł może być zapłatą za recenzje czy test.

Dzięki temu taki artykuł jest dla naszego czytelnika – poza dodatkową informacją – tak samo wiarygodny, jak każdy inny. A to się opłaca każdej ze stron… Tego typu artykuły zawsze oznaczamy jako „artykuł sponsorowany”.

Reklama na portalu

W ramach dostępnych form współpracy na naszym portalu proponujemy szeroki zakres form reklamowych – w nagłówku, nad treścią, pod treścią, czy też w bocznym pasku (sidebar).

Oprócz wymienionych standardowych form reklamowych jesteśmy otwarci na mniej szablonowe działania, oczywiście w granicach rozsądku i możliwości technicznych.

Publikacja artykułów sponsorowanych

Oferujemy również możliwość publikacji artykułów sponsorowanych – zarówno pisanych na zlecenie przez nas, jak i zewnętrznych, które otrzymuję od zleceniodawcy.

Tego typu artykuły zawsze oznaczamy jako „artykuł sponsorowany” (tekst pisany na zlecenie) lub „gościnny artykuł sponsorowany” (tekst zewnętrzny).

Zobacz przykładowe artykuły sponsorowane i gościnne artykuły sponsorowane.

Linki sponsorowane w treści artykułów

W przypadku, gdy reklamowany produkt, usługa czy też strona docelowa jest zgodna z artykułami, które są już opublikowane, umożliwiamy dodanie do takiego artykułu informacji w formie linku sponsorowanego.

Tego typu linki zawsze oznaczamy jako „linki sponsorowane”, i mogą one wyglądać tak:

Jest to tylko forma poglądowa, którą można w pewnym zakresie modyfikować (przy założeniu, że dla czytelnika zawsze musi być jasne, że jest to link sponsorowany).

Napisz artykuł / zaproponuj temat

Ale współpraca w ramach portalu WirtualneMedia.info to też możliwość opublikowania własnych artykułów (artykuły gościnne). Szczegóły takiej współpracy ustalane są indywidualnie, dlatego zapraszamy każdego chętnego do kontaktu. Tego typu artykuły publikujemy zazwyczaj bezpłatnie, jednak nie mogą one mieć charakteru reklamowego ani linków.

Jeśli masz pomysł na wpis, chcesz nam “dać cynk”, czy podzielić się jakąś informacją dotyczącą już opublikowanego wpisu, ale z jakichś przyczyn nie możesz tego zrobić w formie komentarza – napisz do nas.

Współpraca z Firmami PR

Otwieramy drzwi dla wszystkich agencji PR, które chcą skutecznie promować swoje materiały oraz swoich klientów w świecie cyfrowym. Nasza nowa platforma Materiały do przedruku to miejsce, gdzie możecie Państwo publikować treści całkowicie za darmo, docierając do szerokiego grona odbiorców.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Darmowa Publikacja Materiałów: Oferujemy możliwość publikacji materiałów prasowych, artykułów oraz realizacji swoich klientów bez żadnych opłat.
  • Szeroki Zasięg: Nasz portal cieszy się dużym zaufaniem i zainteresowaniem użytkowników, co gwarantuje skuteczną promocję o ile zainteresuje nas temat Państwa publikacji.
  • Wsparcie: Zapewniamy wsparcie naszego zespołu w razie potrzeby.

Jak rozpocząć współpracę? Rozpoczęcie współpracy z nami jest proste i szybkie. Wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy poniżej.

Jesteśmy przekonani, że nasza wspólna współpraca przyczyni się do wzrostu rozpoznawalności Państwa i Państwa klientów w sieci. Dołączcie do nas i dajcie się poznać szerokiemu gronu odbiorców!