Wsparcie dla mediów Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Postaw nam kawę za naszą pracę - KAWA :) 

O nas

WirtualneMedia.info – serwis informacyjno-rozrywkowy

WirtualneMedia.info – serwis informacyjno-rozrywkowy

WirtualneMedia.info to miejsce, gdzie informacja spotyka rozrywkę. Będąc elementem Grupy Media Wirtualne Polska, codziennie dostarczamy najświeższe wiadomości z kraju i ze świata.

Nasi Czytelnicy i Widzowie mają okazję poznać opinie liderów różnych dziedzin, od sportu po kulturę, a także skorzystać z praktycznych rad dotyczących najnowszych trendów turystycznych czy modowych. Umożliwiamy naszym Użytkownikom miłe spędzanie czasu, obserwując życie popularnych gwiazd.

Dzięki współpracy z dziennikarzami z całego kraju, jesteśmy w stanie dostarczyć najszybsze i najbardziej aktualne informacje z każdego miejsca w Polsce.

Kontakt z redakcją:

Grupa Media Wirtualne Polska
ul. Wyzwolenia 114
85-790 Bydgoszcz

tel. +48 883 766 053

Redakcja WirtualneMedia.info czeka na Wasze informacje:
redakcja@mediawirtualne.pl

Oferujemy Państwu usługę

Masowe dodawanie ogłoszeń

Jeżeli chcesz promować swoją firmę lub produkt w sieci, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Działamy na rynku reklamy internetowej od 2013 roku, systematycznie poszerzając nasze kompetencje w tej dziedzinie.

Ciągle aktualizujemy listę portali ogłoszeniowych, a od pewnego czasu zarządzamy także własnymi serwisami ogłoszeniowymi. Dzięki temu nasza oferta jest zawsze na bieżąco.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy kilka specjalnych pakietów, aby proces publikacji ogłoszeń był jak najbardziej efektywny.

Jeśli Twoja firma działa na lokalnym rynku, polecamy ogłoszenia skierowane na konkretny region. Jeżeli chcesz zawierać aktywne linki do swojej strony, oferujemy ogłoszenia SEO. Natomiast jeśli działasz na terenie całego kraju, mamy dla Ciebie ogłoszenia na całą Polskę. Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

25 portali ogłoszeniowych
Pełny raport z dodawania
Czas realizacji – do 24 godz.
Zasięg – cała Polska

25 portali ogłoszeniowych z linkiem aktywnym
Pełny raport z dodawania
Czas realizacji – do 24 godz.
Zasięg – cała Polska

PROMOCJA SPECJALNA! Artykuł Sponsorowany w Zakładce „Aktualności”!

Masz firmę, produkt czy usługę, której chciałbyś dać więcej widoczności w sieci? To idealna okazja dla Ciebie!

Prowadzimy portale ogłoszeniowe o dużym lokalnym zasięgu. Teraz masz wyjątkową możliwość zamieszczenia swojego artykułu sponsorowanego w zakładce „Aktualności” na jednym z naszych portali!

Za jedyne 30 zł otrzymujesz:

  • Artykuł sponsorowany (nadsyłasz nam gotowy), który podniesie Twoją widoczność w sieci.
  • Możliwość dodania aż 3 linków do wybranej przez Ciebie strony lub produktu.
  • Docieranie do szerokiej grupy naszych czytelników.

Nie czekaj! To oferta ograniczona czasowo. Zwiększ swoją widoczność online i zdobądź nowych klientów już dziś!