Wsparcie dla mediów Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Postaw nam kawę za naszą pracę - KAWA :) 

Pewny prezent dla fana technologii – nowe produkty od Verbatim

Odkryj idealne prezenty od Verbatim dla każdego technofana: innowacyjne, praktyczne i wysokiej jakości upominki na każdą okazję!
ReklamaBezpieczny hosting na nazwa.pl

Bez względu na okazję – czy to urodziny, rocznicę czy inne wyjątkowe chwile – znalezienie idealnego prezentu, który łączy w sobie praktyczność, innowacyjność i wysoką jakość, może stanowić wyzwanie. Jednak zbliżające się święta nie muszą sprawiać trudności. Oto nasze solidne rekomendacje, które z pewnością zachwycą jako niezapomniane upominki pod choinką. Firma Verbatim, znana doskonale od lat na polskim rynku, przygotowała listę topowych produktów, które ucieszą każdego techno- maniaka.

Przenośny monitor dla ceniących swobodę i nowoczesne rozwiązania

Nowy monitor dotykowy Verbatim to doskonałe rozwiązanie dla osób cieniących mobilność i wygodę. Dzięki Verbatim zyskujesz dodatkowy ekran w podróży,podczas prezentacji, pracy zdalnej lub poszerzając wrażenia wizualne Twojego laptopa, telefonu lub tabletu. Lekki i smukły przenośny monitor z ekranem dotykowym z łatwością mieści się w większości toreb podróżnych co czyni go uniwersalnym i wszechstronnym partnerem zarówno w biznesie jak i w czasie wolnym.

Monitor łączy się przez złącza USB-C, HDMI oraz USB umożliwiając przesyłanie zasilania, danych i wideo za pomocą jednego kabla. Można go podłączyć do laptopa, komputera Mac, tabletu, telefonu lub konsoli do gier co czyni go naprawdę uniwersalnym. Zestaw zawiera kabel USB-C, HDMI oraz USB W zestawie jest także zasilacz umożliwiający podłączenie monitora bezpośrednio do zasilania.

Zewnętrzna nagrywarka

Coraz więcej producentów laptopów decyduje się na wycofanie napędów optycznych, aby uzyskać bardziej smukłe urządzenia. Mimo tego trendu, płyty CD i DVD wciąż są powszechnie stosowanymi nośnikami danych. Verbatim wprowadza rozwiązanie w postaci zewnętrznej nagrywarki CD/DVD Slimline.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

To kompaktowe urządzenie stanowi doskonały wybór dla użytkowników laptopów, ultrabooków oraz netbooków. Umożliwia instalację programów oraz tworzenie kopii zapasowych. Nagrywarka CD/DVD Slimline Verbatim pobiera zasilanie z portu USB, co eliminuje potrzebę zewnętrznego zasilacza. Jej rozmiar jest zbliżony do płyty DVD, dzięki czemu zmieści się w kieszeni, umożliwiając łatwe przenoszenie w dowolne miejsce.

Zewnętrzna nagrywarka CD/DVD Verbatim Slimline to poręczne i lekkie urządzenie, idealne dla posiadaczy notebooków i ultrabooków. Dodatkowo, w pełni wspiera technologię archiwizacji M-DISC.

Adapter podróżny dla odkrywców i eksplorerów

Adapter podróżny Verbatim to idealne rozwiązanie dla podróżujących, zapewniające wsparcie w ponad 180 krajach na całym świecie. Ten uniwersalny adapter wtyczek umożliwia łatwe podłączanie urządzeń do różnych lokalnych źródeł zasilania, eliminując trudności związane z różnicami w gniazdkach elektrycznych. Niezrównany i wyjątkowo przydatny prezent dla każdego podróżnika!

Mobilna pamięć do przechowywania wspomnień

Jeśli szukasz idealnej pamięci do przechowywania danych w ciągłym ruchu, dysk zewnętrzny SSD Verbatim Store 'n’ Go Mini o pojemności 1 TB spełni Twoje oczekiwania. To nie tylko szybkie, ale także bezpieczne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i przechowywania zdjęć, także tych które zrobisz podczas zbliżających się świąt.

Coś więcej niż ładowarka

Dodałbym zdanie o technologii GaN, to jest bardzo ważne. To prawdziwe urządzenie do zadań specjalnych. Dzięki różnym portom i mocą oraz możliwością wymiany wtyków na modele zgodne z gniazdkami w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Europie, ładowarki Verbatim idealnym towarzyszem zarówno w podróży, jak i w domu. Wystarczy podłączyć laptopa, telefon, urządzenie do gier i zegarek, aby naładować je jednocześnie za pomocą jednego gniazdka. Ładowarka USB jest wykonana z wysokiej jakości materiałów ognioodpornych i wyposażona w cztery systemy ochrony, w tym zabezpieczenie przed przepięciem, nadmiernym napięciem, zwarciem oraz przegrzaniem, co zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo. Ładowarki dostępne są w różnych wariantach. W przypadku modelu Verbatim GaN 4-w-1 200W który posiada 3 porty PD 3.0 typu C (z obsługą PPS) i 1 port USB-A QC 3.0/SuperCharge, możemy ładować do 4 urządzeń jednocześnie. Każdy z dwóch portów PD typu C, PD1 i PD2, może generować moc wyjściową 100 W, gdy są używane pojedynczo lub razem.

My Finder Bluetooth NFC to koniec z szukaniem cennych przedmiotów

Dzięki My Finder Bluetooth tracker od Verbatim, klucze, torby i inne cenne przedmioty, które kiedyś gubiliśmy, są teraz łatwe do odnalezienia. Wystarczy przymocować wszechstronny tag do przedmiotu, który chcesz śledzić, i korzystać z aplikacji Apple Find My, aby go zlokalizować w przypadku zagubienia. W trybie gdy niemożliwe jest skorzystanie z aplikacji, można wprowadzić swoje dane kontaktowe, jeśli ktoś inny w sieci Apple Find My znajdzie Twój zgubiony przedmiot.

Dzięki ekosystemowi Apple Find My, łatwo śledzisz lokalizację swojego przedmiotu. Jeśli jesteś w pobliżu, wybierz opcję „Odtwórz dźwięk” w aplikacji i podążaj za dźwiękiem, aby odnaleźć zgubiony przedmiot. Alternatywnie, wybierz swój zaginiony przedmiot w aplikacji i zlokalizuj go na mapie. Cały proces jest anonimowy i zaszyfrowany, aby chronić Twoją prywatność.

Dzięki tym propozycjom mamy pewność że pod choinkę trafią tylko trafione prezenty!

Reklama Bezpieczny hosting na nazwa.pl


Dodaj komentarz