Wsparcie dla mediów Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Postaw nam kawę za naszą pracę - KAWA :) 

Gdzie kupować części do ciągników Zetor?

ReklamaBezpieczny hosting na nazwa.pl

Ciągniki rolnicze Zetor należą od wielu lat do najpopularniejszych maszyn w polskich gospodarstwach rolnych. Traktory tego czeskiego producenta charakteryzują się dużą wytrzymałością, stosunkowo prostą konstrukcją i niskimi kosztami użytkowania. W dalszym ciągu wykorzystywane są modele liczące kilkadziesiąt lat, stąd też w przypadku ciągnika Zetor części zamienne stanowią o ciągłości ich eksploatacji.

Jakie ciągniki Zetor są najpopularniejsze w Polsce?

Ciągniki Zetor to już prawdziwa legenda rolniczej mechanizacji. Produkowane nieprzerwanie od 1946 roku, w dalszych ciągu użytkowane są w 130 krajach świata. Szacunkowe dane producenta mówią o 1,3 mln egzemplarzy na całym świecie. Maszyny te pracują zarówno w Europie, obu Amerykach, jak również w Japonii, gdzie wykorzystywane są na polach ryżowych. Zetory popularne są również w Polsce. Do najczęściej używanych należą:

  • Zetor Major CL 80, o mocy 75,3 KM, wyposażony w niezawodny silnik wysokoprężny, czterocylindrowy, oraz wyjątkowo wygodną kabinę. Sprawdzający się świetnie jako ciągnik podstawowy w rodzinnych gospodarstwach;
  • Zetor 7211 – o mocy 62,5 KM, z 70-litrowym zbiornikiem paliwa, ogrzewaną kabiną i niedużym spalaniem, świetny zwłaszcza w trudnym terenie;
  • Zetor Crystal 8011 – produkowany w latach 70. i 80. ubiegłego stulecia, lecz nadal niezwykle popularny. Stabilny i zwrotny, o mocy 85 KM i zbiorniku mieszczącym 80 litrów paliwa;
  • Zetor Proxima CL100, jeden z nowszych modeli z czterocylindrowym silnikiem Stage III B o mocy 95,7 KM i zbiorniku na 150 litrów. Idealny do prac polowych, leśnych oraz komunalnych.

Dostępność części Zetor, zwłaszcza do starszych modeli, pozwala zapewnić dalszą eksploatację maszyn, co ma szczególne znaczenie w tych gospodarstwach, gdzie nadal jest to ciągnik podstawowy.

Części Zetor: sklep internetowy zapewnia szeroką ofertę zamienników

Części do ciągników Zetor dostępne są nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale i internetowych. Rolnicze sklepy online zapewniają szeroką ofertę wysokiej jakości zamienników w przystępnych cenach. Poza tym zakupy online pozwalają zaoszczędzić sporo czasu. Potrzebne komponenty można wybrać i zamówić w każdym miejscu i czasie, co jest nie bez znaczenia w sezonie prac polowych.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Korzyści z zakupu części w sklepie internetowym

Coraz więcej rolników przekonuje się do zakupów w rolniczych sklepach internetowych. Są to fabrycznie nowe zamienniki, które posiadają gwarancję producenta (dokładnie tak samo jak w sklepach stacjonarnych). Różnicą jest wygoda zakupów, ponieważ zamówione przesyłki przychodzą bezpośrednio pod wskazany adres. Oszczędzić można więc nie tylko czas, ale również pieniądze. W przypadku problemów z wyborem odpowiedniej części, o pomoc poprosić można personel sklepu. To zdecydowanie lepsza opcja niż zakup części Zetor.

Reklama Bezpieczny hosting na nazwa.pl


Dodaj komentarz