Wsparcie dla mediów Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Postaw nam kawę za naszą pracę - KAWA :) 

Marketplace OfferCloud – sposób na monetyzację lokalnych portali informacyjnych

OfferCloud umożliwia monetyzację portalom informacyjnym poprzez dystrybucję ogłoszeń, wspierając ich rozwój i stabilność finansową.
ReklamaBezpieczny hosting na nazwa.pl

Portale informacyjne są świetnym sposobem na dotarcie zarówno do lokalnej, jak i szerszej społeczności. Jednak aby przetrwać, potrzebują one także finansowego wsparcia. Marketplace OfferCloud oferuje właścicielom stron internetowych możliwość monetyzacji swojej witryny poprzez dystrybucję ogłoszeń. Sprawdź, co zyskujesz dzięki OfferCloud!

Jakie korzyści daje Ci moduł OfferCloud?

Marketplace OfferCloud działa na zasadzie rozproszonego modelu dystrybucji ogłoszeń. Co to właściwie oznacza? Moduł nigdy nie jest pusty, ponieważ pojawiają się na nim informacje odnośnie kupna, sprzedaży czy ofert pracy z całej Polski. Takie rozwiązanie sprawia, że zapewniasz użytkownikom pełen komfort. Nie muszą odwiedzać oni różnych portali internetowych, żeby znaleźć wszystko, czego szukają. Wystarczy im tylko Twoja strona! Tym sposobem przyciągasz ruch i zarabiasz więcej, chociażby na reklamach.

Co sprawia, że OfferCloud jest wyjątkowy?

Marketplace OfferCloud wyróżnia na rynku to, że jako jeden z nielicznych systemów łączy w sobie tyle zalet:

  • Szybkie wdrożenie – nie trzeba rejestrować konta, a dostęp do funkcji otrzymuje się błyskawicznie po zintegrowaniu modułu z witryną w kodzie źródłowym.
  • Intuicyjna obsługa – osoby korzystające z marketplace mogą łatwo się po nim poruszać dzięki prostemu i przyjaznemu menu.
  • Wygodne zarządzanie – nowoczesny panel administracyjny dostarcza Ci wiedzy na temat aktywności użytkowników, co pozwala dostosować komunikację do oczekiwań ludzi odwiedzających Twoją stronę internetową.
  • Wsparcie techniczne – eksperci OfferCloud zajmują się moderacją ogłoszeń, dlatego Ty nie musisz tego robić samodzielnie. Poświęcasz na to tylko tyle czasu, ile potrzebujesz.
  • Minimum formalności – rozliczenie za działanie marketplace realizowane jest bez zbędnych formalności za pomocą jednej faktury na koniec miesiąca lub w ujęciu kwartalnym, czy rocznym. Bezpieczne płatności i elastyczność gwarantują spokój pod kątem finansowym.

To tylko niektóre z namacalnych zalet produktu – w marketplace od OfferCloud wszystko doskonale ze sobą współgra, dlatego cały system funkcjonuje we właściwy sposób – sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagający wydawców.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Nie czekaj i dowiedz się więcej o OfferCloud!

Święta Bożego Narodzenia oraz nowy rok zwykle oznacza większe zainteresowanie prezentami czy usługami w sieci. Ten okres jest idealną okazją, aby zainstalować nowoczesny moduł ogłoszeń na swojej stronie internetowej. Pomożesz użytkownikom znaleźć odpowiednie produkty na podarunki dla bliskich i pomoc, jeśli organizują duże przyjęcia.

Martwisz się, że nie zdążysz z wdrożeniem funkcji marketplace na portalu? Specjaliści OfferCloud oferują szybkie zrealizowanie zamówienia, a także wsparcie na początkowym etapie korzystania z systemu. Zatem jeżeli podejmiesz decyzję przed okresem świątecznym, nie ma obaw, że ten wyjątkowy czas minie bez Twoich zysków. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły na temat monetyzacji witryn w Internecie.

Reklama Bezpieczny hosting na nazwa.pl


Dodaj komentarz