Zamień pomysł w dochodowy biznes. Załóż startup przy wsparciu Platform Startowych

Masz pomysł na innowacyjny biznes? Chcesz wejść na rynek ze swoim produktem lub usługą? Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza na cykl pięciu spotkań informacyjnych poświęconych omówieniu procesu zakładania startupu. Oprócz organizatorów wezmą w nich udział przedstawiciele Platform Startowych oraz firm, które przeszły proces inkubacji. Pierwsze spotkanie odbędzie się 26 marca. Udział jest bezpłatny.

Zamień pomysł w dochodowy biznes. Załóż startup przy wsparciu Platform Startowych
Foto: Materiały prasowePlatformy startowe to kompleksowy program wsparcia dla osób, które mają pomysł na innowacyjny biznes i chcą założyć go w Polsce Wschodniej. Program ma za zadanie pomóc w wypracowaniu rentownego modelu biznesowego. Od czego należy zacząć? Pierwszym krokiem jest prezentacja pomysłu ekspertom z wybranej Platformy. Po pozytywnej ocenie projektu rozpoczyna się proces inkubacji. Kiedy startup jest gotowy do wejścia na rynek może ubiegać się o dofinansowania. Konkurs Rozwój startupów w Polsce Wschodniej przewiduje bezzwrotne dotacje w wysokości nawet 1 mln złotych!

W trakcie spotkania przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprezentują założenia konkursu Rozwój startupów w Polsce Wschodniej i odpowiedzą na pytania uczestników. Przedstawiciel Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego omówi czym jest inkubacja, na jakie wsparcie można liczyć oraz jak wybrać odpowiednią platformę dla swojego pomysłu, a założyciel startupu przedstawi swój punkt widzenia na cały proces inkubacji.

Spotkanie w formule online odbędzie się 26 marca 2021 w godz. 10:00-12.30.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona.

Terminy kolejnych spotkań z udziałem pozostałych Platform startowych:

  • 30.03.2021
  • 08.04.2021
  • 09.04.2021
  • 20.04.2021