Współpraca redakcyjna

Szukamy ekspertów i nie tylko do współpracy redakcyjnej

Czy jesteś może ekspertem w swojej dziedzinie wiedzy, branży w której pracujesz?

Poszukujemy chętnych osób do współpracy redakcyjnej oraz chętnych na pisanie (na początku) cyklicznych publikacji. Nieważne czy posiadasz tytuł naukowy, wyższe wykształcenie, a może prowadzisz dużą firmę... musisz czuć się ekspertem w wybranej przez siebie dziedzinie oraz potrafisz w ciekawy i przystępny sposób napisać na dany temat, temat w którym jesteś biegły i czujesz się jak ryba w wodzie. Chętnie rozpoczniemy taką współpracę z osobami które chą dzielić się wiedzą, doświadczeniem i nie tylko.

Taka forma współpracy w gronie naszych ekspertów to doskonałe wyróżnienie, zainstnienie w mediach oraz sposób na bezpłatną promocję Twojego nazwiska, Twojej firmy oraz umiejętności słowa pisanego.

Poszukujemy ludzi pasjonujących się mediami, opisujących lub komentujących najważniejsze wydarzenia polityczne, komentarze eksperckie z dziedziny bankowości, ubezpieczeń, nieruchomości, budownictwa czy finansów. Nie zamykamu się na inne tematy jestesmy otwarci na inne propozycje.

Chcesz dowiedzieć się szczegółów? Prosimy napisz do nas na adres redkacji - redakcja@wirtualnemedia.info

Szanujemy Twoją prywatność

My i nasi partnerzy wykorzystujemy technologie, takie jak pliki cookie, i przetwarzamy dane osobowe, takie jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celu spersonalizowania reklam i treści w oparciu o Twoje zainteresowania, mierzenia wydajności reklam i treści oraz uzyskiwania wglądu w odbiorców, którzy widzieli reklamy i treści. Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie tej technologii i przetwarzanie danych osobowych w tych celach. Możesz zmienić zdanie i zmienić wybór zgody w dowolnym momencie, wracając na tę stronę. Dowiedz sie więcej na temat w Polityka prywatności