WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Wbrew prognozom usługi e-poczty nadal rosną

Prognozy wskazują, że w przyszłym roku na świecie będzie funkcjonowało ponad pięć i pół biliona skrzynek mailowych. Zestawiając to z 2014 rokiem, gdy dane mówiły o ponad 4 bilionach skrzynek, wówczas też przewidywano koniec email marketingu, już teraz można oceniać, że prognozy dla tej kategorii marketingu się nie sprawdziły.

0

Radicati wskazuje, że w 2021 roku ruch maili osiągnie wolumen prawie 320 bilionów wiadomości rocznie. By wykorzystać taki potencjał, a jednocześnie optymalizować wydatki, z pomocą przychodzi szereg narzędzi do automatyzacji.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło Marketnews24.pl
loading...
Komentujcie na Facebooku lub na naszj stronie. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego czekamy również na Wasze maile. Już wiele razy nas zainspirowały do napisania ciekawego artykułu. Najciekawsze zamieścimy w naszym serwisie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.
Reklama
BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut