WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Rynek spotkań: Polska na 18 miejscu na świecie

Polska zajmuje 18 miejsce na świecie na rynku spotkań, który jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi światowej gospodarki. Spośród polskich miast prym wiedzie Warszawa, ale daleko jej jeszcze do Barcelony czy Paryża. Warszawę najszybciej gonią Katowice.

0

Według Międzynarodowego Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów stabilna pozycja naszego kraju jest efektem spójnego komunikatu na arenie międzynarodowej, aktywnej współpracy regionalnych podmiotów z centralnymi jednostkami, jak również z organizatorami spotkań i przedstawicielami stowarzyszeń. Potwierdza ona fakt, że Polska przyciąga coraz więcej organizatorów spotkań z całego świata, posiada odpowiednią infrastrukturę oraz organizatorów obsługujących wydarzenia w sposób profesjonalny.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło Marketnews24.pl
loading...
Komentujcie na Facebooku lub na naszj stronie. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego czekamy również na Wasze maile. Już wiele razy nas zainspirowały do napisania ciekawego artykułu. Najciekawsze zamieścimy w naszym serwisie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.
Reklama
BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut