Polska 2050 chce odwołania Zbigniewa Ziobry

Zbigniew Ziobro popycha Polskę na Wschód. Jego obecność kosztuje milion euro dziennie - mówiła podczas środowej konferencji prasowej w Sejmie Hanna Gill-Piątek, przewodnicząca Koła Parlamentarnego Polska 2050 uzasadniając poparcie wniosku o wotum nieufności wobec urzędującego ministra sprawiedliwości.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze
LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Polska 2050 chce odwołania Zbigniewa Ziobry
Foto: Materiały prasoweOprócz Polski 2050 wniosek o wyrażenie wotum nieufności wobec Zbigniewa Ziobry poparły kluby: KO, Lewicy, PSL. 

“Zbigniew Ziobro podpala Polskę. Robi wszystko, żebyśmy oddalili się jak najbardziej od Zachodu. Przypomnę, że obecny minister sprawiedliwości to: afera hejterska, tajne wytyczne Prokuratury Krajowej chroniące sprawców pedofilii w Kościele czy sprzeniewierzone miliony złotych z Funduszu Sprawiedliwości. To też zatrudnianie na potęgę kolesi” - mówiła Hanna Gill-Piątek.

Podkreśliła, że reklamowana przez Zbigniewa Ziobrę reforma sądownictwa doprowadziła do wydłużenia prowadzonych przez sądy postępowań. “Pan minister nie nadaje się do pełnienia swojej funkcji. Apelujemy do wszystkich posłów, żeby poparli wotum nieufności i doprowadzili do wyrzucenia Zbigniewa Ziobry z rządu. Najwyższy czas!” - apelowała przewodnicząca Koła Parlamentarnego Polska 2050.