WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Nexity Management – nowe rozwiązanie na polskim rynku nieruchomości

Firma Nexity rozszerza model działania w Polsce. Wraz z rozpoczęciem II etapu budowy osiedla NextUrsus, francuska spółka podejmie się samorealizacji tej inwestycji. Oznacza to, że deweloper będzie kompleksowo realizował swoje projekty, jako Nexity Management, a do pomocy zatrudni własnych podwykonawców.

0

Wzorując się na pozytywnym doświadczeniu przedsiębiorstwa na francuskim rynku, Nexity postanowiło zrezygnować z usług generalnych wykonawców. Ponad 20 lat obecności w branży za granicą, stanowi gwarancję sukcesu tego projektu. Od momentu rozpoczęcia prac przy kolejnym etapie NextUrsus, w ramach spółki rozpocznie działalność nowe przedsięwzięcie pod nazwą Nexity Management.

Przejęcie obowiązków generalnego wykonawcy pozwoli nam m. in. na zmniejszenie ryzyka, stabilność na poziomie finansowym i organizacyjnym, a także optymalizację kosztów związanych z pośrednictwem. To nie tylko korzyści dla firmy, ale także dla klientów – wyjaśnia Adam Dąbkowski, Dyrektor Generalny Nexity Polska.

Co to oznacza dla Klienta?

Zmiany w nadzorze i wykonawstwie robót budowlanych w Nexity niosą ze sobą szereg korzyści. Będą zauważalne dla nabywców mieszkań, podczas całego procesu wznoszenia budynków i oddawania pomieszczeń do użytkowania. Gwarancja jakości to jeden z głównych motywów utworzenia Nexity Management. Troska o każdy szczegół, solidne wykonanie, terminowość i zaspokojenie potrzeb swoich klientów to cele nadrzędne, które tak jak do tej pory, spółka będzie realizować.

Innym kryterium, dzięki któremu korzyści staną się zauważalne dla przyszłych mieszkańców osiedli, jest odpowiedzialność. Rezygnacja z zewnętrznego wykonawcy generalnego pozwoli Nexity kontrolę nad procesem budowy osiedli oraz zmniejszeniu ryzyka związanego np. z przekroczeniem założonego budżetu. Kolejny aspekt to terminowość. Ograniczona liczba pośredników i współpracowników przełoży się na skrócenie czasu obiegu informacji, a co z tym idzie, czasu realizacji przedsięwzięcia. Możliwy będzie zatem krótszy czas oczekiwania na wymarzone mieszkanie. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o doświadczeniu dewelopera. Wieloletnia działalność na europejskim rynku pozwoliła mu poznać szczegółową specyfikę tworzenia inwestycji na wszystkich etapach. Polski oddział firmy zaczerpnie know-how od Francji, w której model samorealizacji doskonale się sprawdza.

Nadzór nad powstawaniem inwestycji od A do Z przez jeden podmiot przyniesie korzyści zarówno firmie, jak i jej klientom. Nexity Management czerpiąc z doświadczenia francuskiej filii, zapewni przedsiębiorstwu nowy i lepszy sposób organizowania oraz zarządzania. Kupujący mieszkania zaś, będą mogli cieszyć się nowym lokum szybciej, z gwarancją wysokiej jakości.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

loading...

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.