WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Madeleen debiutuje singlem „Na raz”

Madeleen, czyli Magdalena Baryła, to polska wokalistka mieszkająca na stałe w Niemczech. Laureatka Grand Prix w konkursie „ The Voice of Polonia” w Brukseli w 2016 r. Zdobywczyni pierwszego miejsca w Pierwszym Polonijnym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2017 r. Gwiazda Pierwszego Polskiego Festiwalu w Holandii w 2018 r.

0

Pod koniec 2017 r. nagrała album pod tytułem „Święta w nas” z najpiękniejszymi polskimi kolędami i pastorałkami. Obecnie kończy prace nad  pierwszym autorskim albumem.

Inspiracja do stworzenia utworu w moim wypadku może być tylko jedna …. jest nią zawsze i wszędzie MIŁOŚĆ lub tęsknota za nią. Gdy śpiewam, mam odwagę powiedzieć to, co czuje serce.  Czasem też, dla urozmaicenia, dopuszczam do głosu rozum …  – tak o genezie powstania singla „Na raz” opowiada wokalistka.
Wiem z doświadczenia ze czasem trzeba „.na raz” wypić szklankę starych łez,  po to by móc wybaczyć i kochać dalej – dodaje Madeleen.

Teledysk do singla „Na raz” powstał w Landschaftpark nad Renem w Nadrenii Północnej Westfalii. To publiczny park zaprojektowany w 1991 roku. Park ściśle wiąże się z poprzednim użytkowaniem terenu: zakładem produkcji węgla i stali (opuszczonym w 1985 r.). Miejsce to jest niesamowicie magiczne i stwarza niezapomniany klimat.  Do udziału w teledysku Madleen zaprosiła swoich najbliższych znajomych i przyjaciół i muzyków, którzy od lat kochają to co robią.

Oceń wpis

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne. Dołącz do nas.

TELEDYSK TYGODNIA

Maluma - HP

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.