WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Jak poradziliśmy sobie z RODO

Światowy oraz krajowy rynek są chłonne na rozwiązania typu Marketing Automation, a znaczenie i udział tych rozwiązań stale się zwiększa. Rozwiązania te korzystają z coraz to nowszych kanałów komunikacyjnych prześcigając się w oferowanych możliwościach. Rewolucję w tej dziedzinie, mającej dużo wspólnego z przetwarzaniem danych osobowych, wprowadziło w RODO.

0

Wprowadzoną funkcjonalnością, czyniącą system zgodny w Rozporządzeniem, jest zapewnienie realizacji prawa do bycia zapomnianym, czyli możliwości usunięcia wszystkich powiązanych ze sobą danych użytkownika. Usunięcie profilu wiąże się z zaprzestaniem działań kampanii dla danego użytkownika i skasowaniem wszystkich zgromadzonych danych. Również w obrębie przeglądarki jak i samej polityki haseł należy pamiętać o stosownych poziomach bezpieczeństwa.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło Marketnews24.pl
loading...
Komentujcie na Facebooku lub na naszj stronie. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego czekamy również na Wasze maile. Już wiele razy nas zainspirowały do napisania ciekawego artykułu. Najciekawsze zamieścimy w naszym serwisie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.
Reklama
BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut