WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Jak można walczyć z zatorami płatniczymi

Aż 85 proc. przedsiębiorstw ma kłopoty z zatorami płatniczymi. W szczególnie trudnej sytuacji są najmniejsze firmy. Mikrofaktoring może okazać się skuteczny, przez wywołanie uczucia wstydu u kontrahenta.

0

Można wpłynąć na moralność płatniczą kontrahenta – mówi w rozmowie z MarketNews24 Izabela Kozakiewicz, dyrektor operacyjny ivipay.com. – Sami byliśmy zaskoczeni, gdy z naszych analiz okazało się, że 93 proc. firm objętych mikrofaktoringiem zaczyna terminowo płacić faktury.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło Marketnews24.pl
loading...
Komentujcie na Facebooku lub na naszj stronie. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego czekamy również na Wasze maile. Już wiele razy nas zainspirowały do napisania ciekawego artykułu. Najciekawsze zamieścimy w naszym serwisie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.
BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut