WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Global InterGold: trudne czasy gospodarcze wymagają złotych rozwiązań

Wraz z ostatnimi wstrząsami gospodarczymi złoto zyskało na popularności, przyciągając inwestorów, polityków i zwykłych właścicieli domów. Codziennie wiadomości na temat niektórych tematów związanych ze złotem: rosnące ceny złota, zamknięcia kopalni, banki centralne zwiększające swoje rezerwy złota, a nawet przemytnicy próbujący przekroczyć granicę ze sztabkami złota w żołądkach. Czy świat reaguje zbyt szybko, czy też istnieją podstawy, by pragnąć posiadania tego cennego żółtego metalu?

0

Fakty, liczby i eksperci

Ostatnio ceny złota osiągnęły rewelacyjny rekord. Co więcej, w ciągu 2 miesięcy ceny wzrosły o 20%, a zyskały około 200 $! Analitycy zgadzają się, że ten skok – i popularność złota w ogóle – był spowodowany ogólnym niepokojem i rosnącym pesymizmem w światowej gospodarce.

Peter Koven (kanadyjski reporter górniczy), Lukman Otununga (analityk FXTM), Robert Cohen (menedżer w Dynamic Funds Scotiabank) to tylko kilku zwolenników opinii, że złoto jest teraz w centrum uwagi, co doprowadzi do wyższych cen w przyszłości . Jednocześnie pojawiają się sceptycy, np. Bank Goldman Sachs prognozuje spadek ceny złota z powodu ewentualnego wzrostu stóp procentowych w USA.

Sklep ze złotem inwestycyjnym / Global InterGold

 

Jednak wdrożenie tego działania jest ściśle związane ze stanem gospodarki. W tym momencie stan gospodarki USA i świata jest niepewny. Światowa Rada Złota opublikowała dane, które wskazywały, że ostatni rok był drugim najlepszym wynikiem zakupów przez banki centralne w ciągu ostatnich 20 lat. W sumie zakupiono 336 ton złota, co prowadzi do wniosku, że kraje starają się wspierać swoje gospodarki złotem.

Global InterGold: Ludzie wybierają złoto, aby chronić swoje finanse i mnożyć dochody

Statystyki sugerują, że ludzie częściej kupują teraz złoto. Na przykład w 2015 roku Indianie kupili więcej złotej biżuterii niż rok wcześniej, a w Chinach ludzie zaczęli kupować więcej sztabek złota. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie na całym świecie wykazują większe zainteresowanie złotem i chronią swoje osobiste rezerwy złota.

Global InterGold daje ludziom taką możliwość. Jest to międzynarodowy sklep internetowy ze złotem inwestycyjnym, mający ponad 3 000 000 klientów na całym świecie. Pozwala swoim klientom nie tylko kupować złoto na satysfakcjonujących warunkach i chronić swoje pieniądze przed inflacją oraz różnymi negatywnymi czynnikami ekonomicznymi, ale także daje im możliwość rozwoju własnego obiecującego złotego biznesu i uzyskania finansowej niezależności. Bardziej szczegółowe informacje są dostępne na oficjalnej stronie internetowej Global InterGold .

Klienci sklepu są bardzo zadowoleni z licznych nagród jakie firma funduje swoim najlepszym klientom za polecanie ich sklepu. Zwykle są to imprezy poświęcone przedstawieniu firmy, pokazaniu jakie zmiany zostaną wdrozone w firmie oraz motywowaniu dl dalszej współpracy. Takie imprezy odbywają się na całym świecie. Jedno z takich wydarzeń miało miejsce w Zurychu, gdzie znajduje się przedstawicielstwo Global InterGold. Zobacz prezentacje firmy:

Global Convention 2017 było najlepszym wydarzeniem roku. raport który został na niej przedstawiony posiadał wszystko, co musisz wiedzieć! To nie była zwykła konferencja. To nie było ani przedstawienie, ani rozrywka. Więc co to było? Co zobaczyli uczestnicy? – Nowego Prezesa Global InterGold – była mowa na temat celów, wartości i kodeksu postępowania firmy oraz zostali wyróżnieni nowi liderzy firmy Global InterGold.

Aby zawsze być na bieżąco z nowościami związanymi ze złotem i wydarzeniami związanymi ze złotem, przejdź na stronę Facebooka internetowego sklepu ze złotem inwestycyjnym.

Dokonaj właściwego wyboru, kupując złoto!

Zarejestruj się już teraz, składaj swoją rezerwę złota, zarabiaj pasywnie.

Global InterGold: trudne czasy gospodarcze wymagają złotych rozwiązań
5 (100%) 1 głos[y]

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło WirtualneMedia.info

Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne. Dołącz do nas.

loading...


TELEDYSK TYGODNIA

Maluma - HP

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.