WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

WESLEY wraca z tanecznym hitem „Dogonić czas”

W ostatnich latach mieszkał w USA i Wielkiej Brytanii, gdzie z powodzeniem koncertował i współpracował zarówno z polonijną jak i lokalną sceną muzyczną. Jego najnowsza piosenka „Dogonić czas” to idealna propozycja na wiosenne i letnie imprezy taneczne.

0

Wesley to pochodzący z Bydgoszczy wokalista i producent. Już jako młody chłopak śpiewał w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Bydgoskiej i był słuchaczem studium wokalnego przy Państwowej Szkole Muzycznej w Bydgoszczy.
W roku 1987 związał się z zespołem Papa Dance, pisząc teksty na płytę „Nasz ziemski Eden”.
Piosenka „Zły Omen”, jego autorstwa, doczekała się kilku realizacji telewizyjnych – wykorzystano ją m.in. w programie Dyskoteka Pana Jacka.
W latach 90-tych Wesley założył swój zespół SECRET LOVE i nagrał z nim w studio S-1 w Warszawie swój pierwszy materiał muzyczny na płytę długogrającą. Potem wyjechał na emigracje, mieszkał w USA i Wielkiej Brytanii.
Jednak zdecydował się na powrót do Polski w roku 2009, by zrealizować swoje marzenia o nagraniu płyty. 13 piosenek Wesley zarejestrował w MG Studio w Bydgoszczy i Mama Music w Katowicach.
Pierwszy singiel pt. „Różowe Okulary”, zagrało kilka komercyjnych polskich stacji radiowych w 2010 roku, ale też utwór plasował się przez długi okres czasu w pierwszej dziesiątce listy przebojów Wietrznego Radia Chicago.

Na przełomie września i października 2010r w MG Studio w Bydgoszczy Wesley zarejestrował materiał muzyczny na kolejnego singla. Do piosenki „Przy Tobie ja” – muz. Marcin Grzella, słowa Anna Sawicka, nakręcony został teledysk.

W bieżącym roku wraca na scenę z piosenką  „Dogonić czas” ( Soul Records).

WESLEY wraca z tanecznym hitem „Dogonić czas”
5 (100%) 1 głos[y]

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne. Dołącz do nas.

loading...


TELEDYSK TYGODNIA

Maluma - HP

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.