WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Ursus wciąż popularny – rusza IV etap sprzedaży NextUrsus

Jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy – Ursus to miejsce, w którym przybywa coraz więcej mieszkańców. Nic dziwnego, cały czas powstają tu nowe osiedla mieszkaniowe, szkoły, punkty usługowe i miejsca do rekreacji. Kontynuując dobrą sytuację na lokalnym rynku, Nexity, rozpoczyna sprzedaż mieszkań z budynku Impression, IV etapu inwestycji NextUrsus.

Reklama
0

Zakochaj się od pierwszego wrażenia

Nowy budynek Impression został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej komponował się z całym kompleksem NextUrsus oraz otoczeniem osiedla. Jego atutem jest stonowana architektura, szerokie odległości pomiędzy sąsiadującymi budynkami, a także ekologiczne rozwiązania, takie jak panele fotowoltaiczne. W kolejnym etapie budowy powstaną 262 mieszkania o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie, od 1- do 4-pokojowych. Przyszli lokatorzy mogą zyskać dodatkowe funkcjonalności, tj. Nexity Smart – nowoczesny system sterowania domem, który pozwoli dostosować „cztery kąty” do własnych preferencji. Technologia zapewnia komfort – dzięki niej można sterować pracą urządzeń RTV i AGD z dowolnego miejsca – wystarczy tylko aplikacja oraz połączenie z Internetem. Nexity Smart, to także oszczędność domowego budżetu – przy pomocy tego rozwiązania można zredukować opłaty za prąd nawet o 30 proc. W budynku wydzielono przestrzeń na komórki lokatorskie i na parking, miejsca postojowe będą też dostępne na zewnątrz. Projektanci zadbali również o tereny wokół tej części osiedla. Miejsce zostanie zagospodarowane dużą ilością zieleni, powstanie plac zabaw, siłownia oraz multimedialne ławeczki. Zarówno wnętrze budynku, jak i zewnętrze zostało zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich mieszkańców, w każdym wieku, do tego doskonała lokalizacja. Takie osiedle robi wrażenie.

Reklama

Warto postawić na Ursus

Reklama BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Położona zaledwie 15 minut od centrum Warszawy dzielnica posiada wszystkie udogodnienia, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania. W sąsiedztwie NextUrsus znajduje się żłobek, przedszkola, szkoły językowe, zespól szkół z oddziałami integracyjnymi i szkoły podstawowe. Władze dzielnicy rozwijają infrastrukturę związaną ze szkolnictwem, dlatego niedługo powstanie kolejny kompleks przedszkolno-szkolny oraz żłobek, nie dalej niż 5 minut jazdy od osiedla. Można tu również znaleźć liczne sklepy i punkty handlowo-usługowe, a na duże zakupy warto wybrać się do pobliskiego centrum handlowego Factory lub do Galerii Ursus. W okolicy nie brakuje również terenów zielonych, placów zabaw, siłowni ,,pod chmurką” i innych miejsc, gdzie można spędzić czas na świeżym powietrzu. Niewątpliwą atrakcją oraz idealnym miejscem dla takich aktywności jest niedawno otwarty EKOpark – pierwsza warszawska ekologiczna przestrzeń stworzona z myślą o środowisku. To szczególne miejsce na mapie miasta, w którym można poczuć harmonię z naturą, znajdujący się zaledwie 10 minut spacerem od osiedla NextUrsus.

Ursus jest idealną lokalizacją dla osób, które stronią od zgiełku centrum miasta, cenią sobie spokój, a jednocześnie chcą mieć wszystkie istotne udogodnienia w jednym miejscu. Dużym atutem osiedla NextUrsus jest właśnie jego położenie. Zachęcamy zainteresowanych mieszkaniem w tej dzielnicy do zapoznania się z ofertą Nexity. Nowy budynek – Impression to gwarancja dobrze zainwestowanych środków, które zwrócą się w postaci poczucia komfortu i bezpieczeństwa
w nowym mieszkaniu
 – mówi Piotr Zagórski, Marketing Manager, Nexity Polska.

Firma Nexity jest obecna na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych od 6 lat. Obecne realizuje kilka projektów deweloperskich w Warszawie: Next Ursus (www.nextursus.pl) przy ul. Posag 7 Panien 16, My Bemowo 3 (www.mybemowo.pl) przy ul. Batalionów Chłopskich 79, LifeTown (www.lifetown.pl) przy ul. Kłobuckiej 6 oraz Bemowo Line (www.bemowoline.pl) przy ul. Szeligowskiej 61.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło WirtualneMedia.co.pl

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Może ci się spodobać również
Reklama

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Redakcja poleca

Reklama