WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Sposób na opadające powieki

Opadające powieki to jeden z charakterystycznych objawów starzenia skóry, który z wiekiem nasila się coraz bardziej. Delikatna skóra wokół oczu, narażona na co dzień na szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych, wraz z biegiem czasu zaczyna tracić swoją jędrność i elastyczność. Na rynku dostępny jest ratunek dla osób z opadającą powieką – blefaroplastyka.

Reklama
0

Blefaroplastyka powiek za pomocą plazmy jest to niechirurgiczna metoda korekcji powiek. Polega na wykonaniu mikropunkcików, gdzie skóra jest odparowana, dzięki temu włókna kolagenowe i elastyna się odbudowują i powieka automatycznie zyskuje nowy, piękny wygląd – mówi dla Newsrmtv Blanka Pawłowska, ekspert beauty – Klinika Młodości.

Efekty korekcji powiek za pomocą plazmy przynoszą bardzo zadowalające rezultaty. Przede wszystkim powieka pięknie się podnosi, możemy zauważyć zmniejszenie zmarszczek, a oko nabiera pięknego spojrzenia.

Reklama

– Zabieg jest jak najbardziej bezpieczny, jeśli chodzi o odczucia bólowe są one znikome, ponieważ lekarz medycyny estetycznej wcześniej znieczula powiekę – podkreśla Blanka Pawłowska.

Reklama BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Plazma wykorzystywana jest nie tylko do blefaroplastyki powiek, ale również do zmarszczek palacza przy ustach, czy innych niedoskonałościach skóry. Specjaliści rekomendują, by zacząć wykonywać takie zabiegi jak najwcześniej – im skóra jest młodsza, tym szybciej uzyskamy piękne efekty, potrzebujemy wtedy mniej serii zabiegów.


Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło Newsrm.tv

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Może ci się spodobać również
Reklama

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Redakcja poleca

Reklama