WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Oferta reklamowa portalu WirtualneMedia.info

WirtualneMedia.info to serwis skierowany do przedsiębiorców, inwestorów, menedżerów, właścicieli firm, prezesów i kadry zarządzającej. Magazyn zawiera wyselekcjonowane działy poświęcone poszczególnym branżom, działalności biznesowej i wydarzeniom na rynkach finansowych i kapitałowych. Serwis dostarcza praktyczne wskazówki, informacje i analizy branżowe opracowane przez ekspertów.

statystyki-analytics

Dane demograficzne ogółem:

 • 18-24 lat 14,20%
 • 25-34 lat 43,21%
 • 35-44 lat 21,60%
 • 45-54 lat 11,11%
 • 55-64 lat 9,88%

Box 300 x 250

Baner reklamowy emitowany w górnej części prawej kolumny. Forma idealna w kampaniach służących budowaniu wizerunku marki oraz w kampaniach o charakterze produktowym lub sprzedażowym.

Rozmiar: 300×250 px
Waga: 45 kB
Formaty: jpg, png, gif, swf

reklama-ceny

średni prostokąt [Medium Rectangle] 300×250, 336×280

CPM 1000 = 50 zł (tysiąc odsłon)

1500 zł / miesiąc emisji

Billboard 750×90

Graficzna reklama statyczna lub dynamiczna umieszczona w szczytowym polu witryny – obok logo. Blok reklamowy prezentowany na stronie głównej i wszystkich podstronach portalu. Forma idealna w kampaniach służących budowaniu wizerunku marki oraz w kampaniach o charakterze produktowym lub sprzedażowym.

reklama-ceny

Billboard o rozmiarze 750×90, 750×200

CPM 1000 = 80 zł (tysiąc odsłon)

2000 zł / miesiąc emisji

Billboard 970×250

Graficzna reklama statyczna lub dynamiczna umieszczona w szczytowym polu witryny – obok logo. Blok reklamowy prezentowany na stronie głównej i wszystkich podstronach portalu. Forma idealna w kampaniach służących budowaniu wizerunku marki oraz w kampaniach o charakterze produktowym lub sprzedażowym.

reklama-ceny

Billboard o rozmiarze 970×250

CPM 1000 = 100 zł (tysiąc odsłon)

3000 zł / miesiąc emisji

Artykuł sponsorowany

Artykuł pozwala na precyzyjne przedstawienie tematu, prezentację produktów czy usług. Poza tekstem może zawierać zdjęcia, materiały wideo oraz aktywne linki. Publikacja artykułu sponsorowanego w tych samych miejscach w których pojawiają się artykuły redakcyjne (w kolumnie „artykuł sponsorowany” na stronie głównej i danej kategorii) zapewnia dużą liczbę czytelników w krótkim czasie.

W tekście standardowo pogrubiamy pierwszy akapit artykułu, jednak można wskazać elementy do pogrubienia, podkreślenia lub pochylenia. W artykule użyty zostanie taki sam krój, rozmiar i kolor czcionek i nagłówków jaki stosowany jest w ramach danego działu lub serwisu w portalu.

Cennik

 • Dodanie artykułu do Portalu i 3 dni wyświetlania na stronie głównej 300 zł. Artykuł w dziale tematycznym (kategorii) z przekierowaniem ze strony głównej w formie zdjęcia ze wstępem do artykułu.
 • Napisanie artykułu przez redakcję od 300 zł
 • W artykule sponsorowanym umieszczamy słowa i frazy kluczowe, dzięki czemu osoby poszukujące informacji o konkretnych usługach i produktach z łatwością znajdą dany artykuł.

Tytuł tekstu opatrzony będzie słowem „[reklama]”.

Publikowane na stronie materiały powinny spełniać następujące warunki techniczne:

 • Reklamy powinny być przygotowane w skali 1:1.
 • W przypadku dostarczenia reklamy w innych niż podane formatach redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jej jakość.
 • Istnieje możliwość opracowania graficznego reklamy w redakcji za dodatkową opłatą. Reklama zostanie umieszczona zaraz po zaksięgowaniu przelewu.
 • Zamawianie i zamieszczanie reklam i banerów reklamowych na stronie internetowej www.wirtualnemedia.info jest dokonywane w oparciu o Regulamin, który zakłada, że Reklamodawca zapoznał się z Regulaminem i akceptuje przedstawione w nim warunki.
 • Reklamodawca zapewnia, że dostarczając materiał reklamowy, nie popełnia czynu nieuczciwej konkurencji, nie narusza praw autorskich, wydawniczych, praw własności ani dobrych obyczajów, praw do wizerunku i innych dóbr.
 • Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych reklam i ogłoszeń, może odmówić publikacji reklamy, ogłoszenia, insertu, artykułu sponsorowanego jeśli ich treść lub forma godzą w dobre imię osób trzecich, naruszają przepisy prawa bądź dobre obyczaje, linię programową pisma i charakter publikacji.