WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Popyt na kredyty mieszkaniowe wzrósł w maju o 25,5 proc.

Wartość BIK Indeksu-Popyt na Kredyty Mieszkaniowe, który informuje o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych, w maju 2018 r. wyniosła + 25,5 proc. Oznacza to, że w przeliczeniu na dzień roboczy, banki i SKOK-i przesłały do BIK zapytania o kredyty mieszkaniowe na kwotę wyższą o 25,5 proc. w porównaniu z majem 2017 r.

0

W maju w porównaniu do kwietnia wartość indeksu wzrosła o 7 pkt. proc. Łącznie w maju o kredyt mieszkaniowy zawnioskowało 37,19 tys. osób w porównaniu do 33,62 tys. rok wcześniej (+ 10,5 proc.). Wśród wnioskodawców nadal dominują osoby w wieku od 25 do 34 lat (48 proc.) oraz 35 – 44 lat (30%).

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło Marketnews24.pl
loading...
Komentujcie na Facebooku lub na naszj stronie. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego czekamy również na Wasze maile. Już wiele razy nas zainspirowały do napisania ciekawego artykułu. Najciekawsze zamieścimy w naszym serwisie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.
BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut