WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Monitor DGM IPS-2701WPH – propozycja nie tylko dla graczy

Po sukcesie sprzedażowym za granicą, firma DGM Distribution wprowadza na polski rynek monitor IPS-2701WPH. Urządzenie wyposażono w matrycę LG o przekątnej 27 cali, w rozdzielczości WQHD 2560x1440, która wyświetla o 77% więcej szczegółów obrazu, w porównaniu do Full HD (1920:1080).

0

Dzięki zastosowaniu rozdzielczości WQHD (2560×1440) piksele nie są tak duże, jak w przypadku rozdzielczości Full HD. W typowym monitorze o przekątnej 27 cali, krawędzie wyświetlanych treści są nieco zniekształcone. Wykorzystanie ekranu o większej rozdzielczości przy zachowaniu identycznej przekątnej powoduje, że obraz jest bardzo ostry, a kolory odpowiednio nasycone. Dzięki temu monitor nie „męczy” wzroku, nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. Matryca gwarantuje bardzo płynne wyświetlanie animacji, a co za tym idzie niezapomniane doznania podczas gry.

„Ze względu na bardzo dobre wyniki sprzedaży za granicą, postanowiliśmy wprowadzić monitor DGM IPS-2701WPH na polski rynek. Wspomniany model jest ciekawą propozycją dla początkującego gracza, który poszukuje monitora. Perfekcyjnie sprawdzi się nie tylko podczas wirtualnej rozgrywki, ale także w zastosowaniach korporacyjnych.”  powiedział Krystian Zieliński, Doradca Zarządu DGM odpowiedzialny za dział sprzedaży w Polsce.

Kąt widzenia ekranu wynosi 178 stopni w pionie i w poziomie. Monitor wyświetla 16,7 milionów kolorów w kontraście 1000:1, w jasności 350 cd/m². Urządzenie wyposażono w złącza HDMI, DVI-D, VGA (D-sub 15pin), DisplayPort oraz głośniki stereo. Wymiary DGM IPS-2701WPH to 645x480mm, natomiast waga: 7,6 kg. W zestawie znajdują się kable: HDMI, DVI-D, VGA, Audio, a także zasilacz.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

loading...

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut