WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Lipcowe premiery w Romance TV

Już od 1 lipca Romance TV zaprasza widzów na letnie premiery wyjątkowych filmów. W dwa pierwsze poniedziałki miesiąca stacja wyemituje cykl Komedie romantyczne – premiery na początek tygodnia, a w nim „Lichtenbergowie” oraz „Jak zrobić napad?”. W soboty Romance TV zaprasza na Letnie romanse z premierowymi „Lato w Marrakeszu” i „Lato w Amalfi”. Miesiąc zakończy się premierą „Katie Fforde: Przyjaciółki”, która wyemitowana zostanie 30.07, z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni.

Lipcowe premiery w Romance TV
0

Komedie romantyczne na początek tygodnia

Śmiech to najlepsze lekarstwo! Jeśli nie lubisz poniedziałków, Romance TV proponuje idealny środek  rozweselający, czyli premierowe emisje komedii romantycznych w dwa pierwsze poniedziałki lipca. 01.07
o godz. 20:55 widzowie zobaczą film „Lichtenbergowie”, a w nim historię dwóch skrajnie różniących się od siebie braci, których życie nagle zaczyna się rozsypywać. Tydzień później, o tej samej porze stacja zaprasza na premierę „Jak zrobić napad?”. Czy głównemu bohaterowi uda się pomóc klientom, okradając bank, w którym sam pracuje?

Reklama

Kontynuacja „Letnich romansów”

Lato staje się coraz gorętsze, a komedie romantyczne na kanale Romance TV znów osładzają sobotnie wieczory. W lipcu stacja zaprezentuje dwie pełne wakacyjnych porywów serca premiery – „Lato w Marakeszu” 6 lipca o godz. 21:50 oraz „Lato w Amalfi”, 13 lipca o godz. 21:55. W kolejne soboty zapraszamy na „Lato na Sycylii” i „lato na Cyprze”.

Reklama BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Wyjątkowe cykle filmowe

O cudownej mocy, jaką posiada pocałunek przekonamy się 6 lipca w dwóch hitach filmowych z okazji Międzynarodowego Dnia Pocałunku. Romance TV zaprasza przed ekrany telewizorów o godz. 16.15 na film „Utta Danella: Kto pocałuje doktora?” oraz o godz. 18:05 na „Utta Danella: Pocałunek na przebudzenie”.

14 lipca, z okazji Dnia Bastylii – Narodowego Święta Francji, Romance TV zaprezentuje filmy z Francją w roli głównej! O godz. 14:20 widzowie zobaczą „Uśmiech kobiety” – filmową adaptację powieści Nicolasa Barreau, ukazującą historię młodej paryskiej restauratorki, która poszukuje autora powieści, albowiem w głównej bohaterce książki – Emily rozpoznała samą siebie. Tego dnia stacja wyemituje również „Lato w Południowej Francji” (godz. 16:10), „Rejs ku szczęściu – Podróż poślubna nad Loarę” (godz. 20:00) oraz „Lato w Paryżu” (21:55).

Prawdziwi przyjaciele to istny skarb! 30 lipca, z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni, Romance TV zaprezentuje dwa filmy poświęcone temu tematowi, „Mały chłopiec, wielki przyjaciel” o godz. 18:05 oraz znakomitą premierę „Katie Fforde: Przyjaciółki” o godz. 20:55. Zapraszamy!

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło WirtualneMedia.co.pl

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Może ci się spodobać również
Reklama

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Redakcja poleca

Reklama