WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Lexus na abonament. Rusza nowa usługa

Lexus uruchomia w Wielkiej Brytanii usługę Lexus One. W jej ramach kierowcy mogą korzystać z samochodów japońskiej marki na zasadzie comiesięcznego abonamentu i zmieniać samochód nawet co miesiąc. Rejestracja odbywa się online, a samochód jest dostarczany bezpośrednio pod wskazany adres.

Lexus na abonament. Rusza nowa usługa
0

Nowy miesiąc, nowy Lexus

Usługa Lexus One ma umożliwić swobodny dostęp do samochodów japońskiej marki bez długoterminowych zobowiązań. Dzięki abonamentowi auto można wynająć na dłużej, zmieniać każdego miesiąca lub wypożyczyć na 4 tygodnie i po tym okresie po prostu zwrócić, bez wynajmowania następnego. Obecnie do wyboru jest 5 hybrydowych modeli Lexusa. W ofercie znalazły się hatchback CT, kompaktowy sedan IS, sportowe coupé RC, a także bestsellerowe SUV-y NX i RX. Cena za miesiąc zaczyna się od 619 funtów, czyli około 3 tys zł. Tyle trzeba zapłacić za Lexusa CT 200h. Pozostałe auta są stosownie droższe – dla przykładu za model RC 300h naliczana jest opłata 939 funtów, a RX 450h to już wydatek 1099 funtów.

Reklama

All inclusive

Reklama BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Miesięczna opłata obejmuje koszty najmu, dostarczenia i odbioru samochodu, a także ubezpieczenia, serwisowania, opieki assistance oraz cotygodniowego mycia samochodu w wybranych salonach Lexusa na terenie Wielkiej Brytanii. Jedynym dodatkowym wydatkiem, który musi pokryć kierowca jest zakup paliwa. Samochody są również objęte limitem kilometrów – miesięcznie można pokonać jednym pojazdem 1 000 mil, czyli 1 600 kilometrów. Warto dodać, że niewykorzystany dystans przechodzi na kolejne miesiące, pod warunkiem dalszego użytkowania tego samego samochodu.

Bez wychodzenia z domu

Rejestracja w Lexus One oraz wybór samochodu odbywają się online. Warunkiem skorzystania z usługi jest ukończenie 25 lat oraz posiadanie brytyjskiego prawa jazdy. Wynajęte auto jest podstawiane bezpośrednio pod adres wskazany przez użytkownika w ciągu 3 dni roboczych. Podobną usługę – Kinto Select – Lexus uruchomił już w rodzimej Japonii. W jej ramach użytkownik podpisuje 3-letnią umowę i może zmieniać samochód co 6 miesięcy.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło Newseria.pl

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Może ci się spodobać również
Reklama

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Redakcja poleca

Reklama