WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Leszek Stanek: chcę, żeby ludzie zobaczyli mnie w mediach społecznościowych

Leszek Stanek zapewnia, że w mediach społecznościowych nie chce się kreować na kogoś, kim nie jest, tylko po to, by przyciągnąć jak najwięcej obserwujących. Jego zdaniem fałsz, nadmierny retusz zdjęć i wyidealizowany wizerunek są dobre tylko na chwilę. A jemu zależy mu na tym, by ludzie zaakceptowali go takim, jaki jest naprawdę.

Leszek Stanek: chcę, żeby ludzie zobaczyli mnie w mediach społecznościowych
0

Instagramowe konto Leszka Stanka obserwuje ponad 129 tys. osób. Aktor zamieszcza tam przede wszystkim zdjęcia dokumentujące jego życie codzienne, relacje z wakacji, a czasem również i te bardziej odważne, na których eksponuje wyrzeźbioną sylwetkę.

– W mediach społecznościowych możesz albo zaprojektować jakieś działania i swój własny wizerunek, albo po prostu być sobą. Ja na początku swoich działań szukałem swojej drogi, natomiast w pewnym momencie stwierdziłem, że chcę być sobą i chcę ludziom pokazywać to, jaki jestem – swoje poczucie humoru, swoje wady, zalety i albo ktoś mnie kupi, albo nie. Zależy mi na prawdziwych ludziach, którzy odbierają mnie w taki sposób, w jaki powinni odbierać, czyli jako prawdziwego, szczerego, szalonego chłopaka, który czasami popełnia błędy – mówi agencji Newseria Leszek Stanek, aktor.

Reklama

Zdaniem Leszka Stanka, wiele osób poprzez media społecznościowe tworzy wyimaginowaną rzeczywistość po to, by pokazać innym, że im żyje się lepiej. On natomiast nie chce, by jego konto było jak kalka. Każdy człowiek jest inny i ma do zaoferowania inne treści, dlatego nie warto ślepo wzorować się na cudzych pomysłach.

 Przestałem fotografować jedzenie, nie ma tam szampana, muli, krewetek. Fotografuję swoje momenty, Instastory prowadzę w bardzo specyficzny sposób, jednym może się to podobać, drugim nie. Jest słynny buziak codzienny, też ludzie się dopominają, jeśli go nie ma w ciągu 24 godzin i to jest bardzo miłe – mówi Leszek Stanek.

Aktor chce, żeby fani poznali zarówno jego zalety, jak i słabsze strony. Czasem więc działa pod prąd, a to nie zawsze podoba się jego obserwatorom.

Reklama BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

– Zrezygnowałem na pewien nieokreślony czas z filtrów na Instastory i bardzo mnie zaskoczyło to, z jaką awersją i krytyką się spotkałem, że idę w taki nurt, w takim kierunku. Ale to jest mój Instagram i tak samo jak ze swoim życiem, mam prawo robić z nim to, co zechcę, na co mam ochotę – mówi Leszek Stanek.

Aktor przyznaje, że umiejętnie prowadzony Instagram może być narzędziem do zarabiania pieniędzy.

– Bywały czasy, że zarabiałem więcej pieniędzy, teraz też gdzieś jakieś kontrakty się trafiają, natomiast ja nie używam swojego Instagrama stricte do zarabiania. Jeżeli cokolwiek proponuję swoim internautom, to są to rzeczy sprawdzone, rzeczy, którym sam ufam – mówi Leszek Stanek.


Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło Newseria.pl

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Może ci się spodobać również
Reklama

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Redakcja poleca

Reklama