WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Kongres Ryzyka Bankowego: 7 listopada 2018 r.

7 listopada 2018 roku, po raz trzynasty odbędzie się Kongres Ryzyka Bankowego, organizowany przez Biuro Informacji Kredytowej. Wszystkich zainteresowanych do oglądania transmisji na żywo na stronie www.kongresryzyka.pl

0

Kongres to wydarzenie na najwyższym poziomie organizacyjnym i merytorycznym. Tradycyjnie patronat merytoryczny objęły następujące instytucje: Narodowy Bank Polski, Bankowy Fundusz Gwarancyjny, Komisja Nadzoru Finansowego oraz Związek Banków Polskich. Wśród prelegentów, jak i w gronie licznych gości zasiądą przedstawicieli polskich finansów, bankowości i instytucji publicznych.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło Marketnews24.pl
loading...
Komentujcie na Facebooku lub na naszj stronie. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego czekamy również na Wasze maile. Już wiele razy nas zainspirowały do napisania ciekawego artykułu. Najciekawsze zamieścimy w naszym serwisie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.
BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut