WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Jak za 10 lat mogą wyglądać banki?

Zdaniem 90 proc. Polaków w ciągu 10 lat własnoręczny podpis zostanie zastąpiony elektronicznym, obsługa w większości oddziałów będzie automatyczna, a prawie wszystkie sprawy będzie można załatwić przy pomocy bankowej aplikacji mobilnej.

0

Banki przyszłości będą z pewnością jeszcze wygodniejsze, lepiej wspierające człowieka w jego finansowych decyzjach. Umożliwią to nowe technologie, które – jak wynika z badania #finanseprzyszłosci przeprowadzonego przez IBRiS dla Banku Millennium – klienci, mimo początkowego zdziwienia, coraz chętniej akceptują. – W perspektywie 10 lat odziały banków nie znikną, ale zdaniem badanych zamienią się w placówki w pełni automatyczne – mówi w rozmowie z MarketNews24 Wojciech Rybak, członek zarządu Banku Millennium.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło Marketnews24.pl
loading...
Komentujcie na Facebooku lub na naszj stronie. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego czekamy również na Wasze maile. Już wiele razy nas zainspirowały do napisania ciekawego artykułu. Najciekawsze zamieścimy w naszym serwisie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.
BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut