WirtualneMedia.info
Wszystko co ciekawe w jednym miejscu

Anna Bosak: Jesienią czeka mnie moje własne wesele

Tancerka podkreśla, że przygotowania do tego wyjątkowego dnia w jej życiu już się rozpoczęły i jednym z kluczowych momentów wesela będzie pierwszy taniec. Prawdopodobnie będzie to rock’and’roll albo swing. Przyszli państwo młodzi chcą, żeby choreografia była dopracowana w każdym szczególe, dlatego już pilnie ćwiczą.

0

Anna Bosak podkreśla, że jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem jest Kamil. „Najlepszy przyjaciel, kochanek i zioooom. Liczne podróże, które odbyliśmy, przekonują mnie, że z Tobą to nawet na koniec świata! Chociaż na kanapie pod kocykiem też jest extra!” – pisze tancerka na Instagramie. Zdradza, że związek wkrótce zostanie sformalizowany.

– Czeka mnie wkrótce moje własne wesele. To wydarzenie będzie miało miejsce na jesieni tego roku, więc już całkiem niedługo. Niezależnie od tego, czy będę miała tą obrączkę, czy nie będę miała tej obrączki, to i tak z tą osobą będę – mówi agencji Newseria Anna Bosak, psycholog, tancerka.

Bosak na razie nie chce zdradzać wielu szczegółów dotyczących tego wyjątkowego dnia. Nie wiadomo więc, w jakiej scenerii odbędzie się wesele ani też w jakiej kreacji gwiazda powie sakramentalne „tak”. Tancerka przyznaje jednak, że przygotowują się do pierwszego tańca, a ponieważ jej partner życiowy nie jest tancerzem – przed nimi szereg treningów.

– Rozpoczęliśmy kurs tańca, chodzimy na rock’n’roll, mi się każdy taniec podoba, jeden bardziej, drugi mniej, ale mój partner zdecydowanie wybrał właśnie ten typ, może swing, zobaczymy. W każdym razie ten taniec wydaje mi się, że dla Kamila będzie fajny. Dużo osób mnie o to pyta, czy będę choreografką. Nie wiem, pewnie będzie tak, że zaczniemy kilka treningów z jakimś trenerem, ale suma summarum pewnie będę w tym maczać palce – mówi Anna Bosak.

Bosak podkreśla też, że zanim odbędzie się ceremonia ślubna, czeka ją kilka miłych zagranicznych wyjazdów.

– Zaplanowałam już wyjazd panieński z grupą moich superkoleżanek – pojedziemy do Portugalii, więc mamy taki szalony weekend przed sobą. Poza tym nie mam jakiegoś szalonego planu na ostatnie tygodnie przed ślubem. Zapytałam kiedyś Kamila, jaka jest gwiazda, którą chciałby zobaczyć na scenie podczas koncertu, powiedział Elton John. Na majówkę jedziemy do Werony i tam w amfiteatrze będzie właśnie jego koncert i to jest to, na co wyczekuję – mówi Anna Bosak.


Oceń wpis

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło Newseria.pl

Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne. Dołącz do nas.

TELEDYSK TYGODNIA

Maluma - HP

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.