Alternet i Adblat czy to SCAM? Może jedno wielkie oszustwo!?

To Cię zaintersuje

Wzrost wydatków na służbę zdrowia nie wystarczy

– Wzrost środków finansowych na system ochrony zdrowia widoczny jest już od kilku lat. Co roku przeznaczamy znacząco więcej, polepszamy sytuację...

Aleksandra Szwed: Ciało jest moim narzędziem pracy

Dużo się ruszam, aby utrzymać formę

Dominika Skoczylas: Gdzie się nie pojawię, tam jestem rozpoznawalna

Ale nie mam presji, że mogę być szczęśliwa tylko jako popularna aktorka
- Reklama -
Paweł Delugahttp://www.wirtualnemedia.info
Twórca WirtualneMedia.info, chyba człowiek orkiestra, utrzymuje wszystko w ryzach. Fan marketingu, pracy online, zarabiania online, ciekawych pomysłów na siebie, spędzający każdą wolną chwilę nad rozwojem Grupy Wirtualne Media. Zawodowo odpowiedzialny jest za rozwój siebie, pomocy innym w budowaniu swojej marki w Internecie. W wolnym czasie pracuje, pracuje, pracuje nad rozwojem Grupy Wirtualne Media. Śmiało może powiedzieć o sobie że jest gadżeciarzem.

UOKiK ostrzega przed piramidą finansową jaką jest portal FutureNet oraz FutureAdPro. Nasza redakcja dotarła do dosłownej kopii  tego portalu czyli Alternet oraz Adblast. Żeby nie posądzono nas jak UOKiK o złe zamiary i pomówienia założyliśmy tam konto i zakupiliśmy 6 paczek reklamowych po 10$. Pierwszy zakup 3 paczek reklamowych dokonaliśmy 2018-03-30 11:53:30 następny również w wysokości 3 paczek reklamowych 2018-07-26 05:56:13.

Na stronie Adblast działa wszystko w identyczny sposób jak w FutureAdPro z małymi różnicami i kwotami oraz czasem na zarobienie od inwestycji. Nie będziemy rozpisywać się o zasadach bo nie chodzi tu by ich reklamować tylko ostrzec przed oszustwem na bardzo szeroką skalę.

W czasie kiedy zaczęliśmy „zarabiać” strona miała mały problem z naliczeniami. Kiedy nasz redaktor napisał do administracji że w naliczeniach jest błąd i prosi o naprawienie został zignorowany. Kiedy napisał nasz redaktor, że opisze cała sytuację na Wykopie został zablokowany na platformie społecznościowej i w wiadomości prywatnej zastraszony, że sprawą zajmą się prawnicy firmy.

Pisownia oryginalna:

AdBlast Pomoc

2018-08-27 10:18:33

Witamy, Pana aktywność na portalu społecznościowym Alternet została odebrana jako działanie na niekorzyść firmy, promująca treści niezgodne z regulaminem oraz niezgodne z prawą. Kolejne ostrzeże zakończy się zablokowaniem dostępu do wszystkich platform Alternet LLC. W przypadku nie zaniechania działań, pomówienia i oskarżenia zostaną przesłane do kancelarii prawnej zajmującej się sprawami niszczenia wizerunku firmy. Pozdrawiamy Alternet

Taka treść daje wiele do myślenia.

No cóż dalej klikaliśmy w te reklamy i powoli zarabialiśmy w systemie. Kiedy wykupiliśmy maksymalną ilość paczek reklamowych postanowiliśmy zacząć wypłacać nasz zarobek. Pierwsza wypłata została dokonana 2019-04-12 14:44:07 i kilka kolejnych. Wypłaty nie zostały zrealizowane i nie dotarły na nasz portfel.

Pisząc ten artykuł nasza redakcja nie otrzymała do tego czasu żadnego wyjaśnienia dlaczego nie zostały przesłane jej naliczone środki. Nikt nie potrafi udzielić też informacji czy system czasem już nie padł a masa ludzi nie została oszukana. Ktoś w perfidny sposób wpadł na pomysł jak oszukiwać w nowoczesny sposób masę ludzi na całym świecie nie tylko w Polsce. Ludzie czekają na wypłaty podobno niektórzy je dostają ale nie ma żadnych dowodów. Obawiamy się że liderzy którzy ostro promowali ten sposób na zarabianie online faktycznie dostają jakąś część wypłat by nie było że system zwyczajnie padł. Bo żeby to miało działać muszą wchodzić kolejne osoby i kupować paczki z reklamami. Jak ich zabraknie właściciel tego systemu nie będzie miał pieniędzy na wypłaty.

Darmowe Ogłoszenia Drobne

Darmowe ogłoszenia - kup nowe mieszkanie lub sprzedaj stary samochód. Dodaj ogłoszenie za darmo. Ogłoszenia dla każdego. Typy: Nieruchomości, Samochody, Dla Dzieci, Zwierzęta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Pogoda

Warsaw
bezchmurnie
12 ° C
14.4 °
10 °
71 %
5.7kmh
0 %
pon
11 °
wt
18 °
śr
18 °
czw
17 °
pt
20 °

Ostatnio dodane

Wzrost wydatków na służbę zdrowia nie wystarczy

– Wzrost środków finansowych na system ochrony zdrowia widoczny jest już od kilku lat. Co roku przeznaczamy znacząco więcej, polepszamy sytuację...

Aleksandra Szwed: Ciało jest moim narzędziem pracy

Dużo się ruszam, aby utrzymać formę

Dominika Skoczylas: Gdzie się nie pojawię, tam jestem rozpoznawalna

Ale nie mam presji, że mogę być szczęśliwa tylko jako popularna aktorka

Bankruci – co drugi był wcześniej notowany w KRD

Jak podaje Centralny Ośrodek Informacji Gospodarczej, średnia, miesięczna liczba bankructw osób prywatnych oscyluje wokół 600. Trend jednak rośnie, ponieważ tylko w pierwszej połowie tego...

Zmienia się sposób logowania do banków

Po 14 września konieczny będzie odcisk palca albo dodatkowy kod
- Reklama -

Zobacz więcej